Artikelnummer: 346061
Bjelin Viarp 3.0 L
Stilren design med samtida karaktär
Viarp är ett vackert och slitstarkt härdat trägolv i den eleganta nyansen Powder White. Genom att kombinera den ljusa färgen med sorteringen Nature får golvet ett naturligt djup och en genuin träkänsla. Det är tillverkat av FSC-certifierad europeisk ek och har en borstad finish som efterliknar den ombonade strukturen hos ett oljat golv. Tack vare den praktiska lacken får du dessutom en yta som är mycket lättskött och enkel att hålla ren. Borstade trägolv är ett stilsäkert och mångsidigt val som passar utmärkt i de flesta av hemmets rum.
| Artikelnummer | 346061 |
| Längd | 2030 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 9.2 mm |
| Vikt | 9.016 kg |
| Antal/förp | 7 st |
| Ytbehandling | Borstad mattlack |
| Golvtyp | Härdat golv |
Kollektion "Bjelin Woodura"
BJE346062
Bjelin Bonnarp 3.0 L
BJE346059
Bjelin Eket 3.0 L
BJE310056
Bjelin Bohult 3.0 M
BJE310042
Bjelin Dalby 3.0 L
BJE310055
Bjelin Dalen 3.0 M
BJE310043
Bjelin Gantofta 3.0 L
BJE310047
Bjelin Gryby 3.0 L
BJE310041
Bjelin Hasslarp 3.0 L
BJE310040
Bjelin Kvarnby 3.0 L
BJE310045
Bjelin Loshult 3.0 L
BJE310044
Bjelin Norrlia 3.0 L
BJE310053
Bjelin Skogen 3.0 M
BJE310048
Bjelin Stehag 3.0 L
BJE310054
Bjelin Steninge 3.0 M
BJE310046
Bjelin Vistorp 3.0 L
BJE310057
Bjelin Yxenhult 3.0 M
BJE346060
Bjelin Höja 3.0 L
BJE346063
Bjelin Tullstorp 3.0 L