Artikelnummer: 346060
Bjelin Höja 3.0 L
En ljus och inbjudande golvupplevelse
Höja är ett stilrent och vackert härdat trägolv med en borstad finish som skapar en elegant atmosfär. Den populära, ljusa nyansen Misty White samverkar med sorteringen Nature för att ge golvytan ett naturligt djup och rik karaktär. Golvet är tillverkat av FSC-certifierad europeisk ek och har en bearbetad yta som efterliknar den genuina känslan av ett oljat trägolv. Tack vare den skyddande lacken kombineras det levande utseendet med ett golv som är mycket lättskött och enkelt att hålla rent. Ett borstat trägolv är ett mångsidigt val som gör sig utmärkt i hemmet alla rum.
| Artikelnummer | 346060 |
| Längd | 2030 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 9.2 mm |
| Vikt | 9.016 kg |
| Antal/förp | 7 st |
| Ytbehandling | Borstad mattlack |
| Golvtyp | Härdat golv |
Kollektion "Bjelin Woodura"
BJE346062
Bjelin Bonnarp 3.0 L
BJE346059
Bjelin Eket 3.0 L
BJE310056
Bjelin Bohult 3.0 M
BJE310042
Bjelin Dalby 3.0 L
BJE310055
Bjelin Dalen 3.0 M
BJE310043
Bjelin Gantofta 3.0 L
BJE310047
Bjelin Gryby 3.0 L
BJE310041
Bjelin Hasslarp 3.0 L
BJE310040
Bjelin Kvarnby 3.0 L
BJE310045
Bjelin Loshult 3.0 L
BJE310044
Bjelin Norrlia 3.0 L
BJE310053
Bjelin Skogen 3.0 M
BJE310048
Bjelin Stehag 3.0 L
BJE310054
Bjelin Steninge 3.0 M
BJE310046
Bjelin Vistorp 3.0 L
BJE310057
Bjelin Yxenhult 3.0 M
BJE346063
Bjelin Tullstorp 3.0 L
BJE346061
Bjelin Viarp 3.0 L