Artikelnummer: 346063
Bjelin Tullstorp 3.0 L
Ombonad känsla och naturlig färgrikedom
Tullstorp är ett vackert och slitstarkt härdat trägolv som sprider en hemtrevlig värme i rummet. Den djupa, bruna nyansen Terra Brown har parats ihop med sorteringen Nature, vilket lyfter fram ekens naturliga färgskiftningar och ger golvet en levande karaktär. Det är tillverkat av FSC-certifierad europeisk ek och har en borstad finish som påminner om den mjuka, strukturerade ytan hos ett oljat golv. Tack vare den praktiska lacken får du dessutom en yta som är mycket tålig, lättskött och enkel att hålla ren. Ett borstat trägolv i denna varma ton är ett stilsäkert val som passar utmärkt i de flesta delar av hemmet.
| Artikelnummer | 346063 |
| Längd | 2030 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 9.2 mm |
| Vikt | 9.016 kg |
| Antal/förp | 7 st |
| Ytbehandling | Borstad mattlack |
| Golvtyp | Härdat golv |
Kollektion "Bjelin Woodura"
BJE346062
Bjelin Bonnarp 3.0 L
BJE346059
Bjelin Eket 3.0 L
BJE310056
Bjelin Bohult 3.0 M
BJE310042
Bjelin Dalby 3.0 L
BJE310055
Bjelin Dalen 3.0 M
BJE310043
Bjelin Gantofta 3.0 L
BJE310047
Bjelin Gryby 3.0 L
BJE310041
Bjelin Hasslarp 3.0 L
BJE310040
Bjelin Kvarnby 3.0 L
BJE310045
Bjelin Loshult 3.0 L
BJE310044
Bjelin Norrlia 3.0 L
BJE310053
Bjelin Skogen 3.0 M
BJE310048
Bjelin Stehag 3.0 L
BJE310054
Bjelin Steninge 3.0 M
BJE310046
Bjelin Vistorp 3.0 L
BJE310057
Bjelin Yxenhult 3.0 M
BJE346060
Bjelin Höja 3.0 L
BJE346061
Bjelin Viarp 3.0 L