Artikelnummer: 346062
Bjelin Bonnarp 3.0 L
Sofistikerad atmosfär med naturligt djup
Bonnarp är ett stilrent och slitstarkt härdat trägolv i den vackra, jordnära nyansen Earth Grey. I kombination med sorteringen Nature framhävs träets unika mönster, vilket ger golvytan ett genuint djup och en levande karaktär. Golvet är tillverkat av FSC-certifierad europeisk ek och har en borstad finish som efterliknar den varma, strukturerade känslan hos ett oljat golv. Den skyddande lacken ser samtidigt till att ytan blir mycket slitstark, lättskött och enkel att rengöra. Med sitt borstade utförande är detta ett tidlöst val som passar utmärkt i husets flesta rum.
| Artikelnummer | 346062 |
| Längd | 2030 mm |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 9.2 mm |
| Vikt | 9.016 kg |
| Antal/förp | 7 st |
| Ytbehandling | Borstad mattlack |
| Golvtyp | Härdat golv |
Kollektion "Bjelin Woodura"
BJE346059
Bjelin Eket 3.0 L
BJE310056
Bjelin Bohult 3.0 M
BJE310042
Bjelin Dalby 3.0 L
BJE310055
Bjelin Dalen 3.0 M
BJE310043
Bjelin Gantofta 3.0 L
BJE310047
Bjelin Gryby 3.0 L
BJE310041
Bjelin Hasslarp 3.0 L
BJE310040
Bjelin Kvarnby 3.0 L
BJE310045
Bjelin Loshult 3.0 L
BJE310044
Bjelin Norrlia 3.0 L
BJE310053
Bjelin Skogen 3.0 M
BJE310048
Bjelin Stehag 3.0 L
BJE310054
Bjelin Steninge 3.0 M
BJE310046
Bjelin Vistorp 3.0 L
BJE310057
Bjelin Yxenhult 3.0 M
BJE346060
Bjelin Höja 3.0 L
BJE346063
Bjelin Tullstorp 3.0 L
BJE346061
Bjelin Viarp 3.0 L