Artikelnummer: NAM6060
Ekö Mossgrön 60x60
Denna slitstarka klinker i granitkeramik återskapar känslan av äkta kalksten med mineralrik struktur och matt finish. Ekö är ett populärt val för badrumsgolv, köksgolv och väggar där man vill ha naturstenlook utan underhållsbehovet hos riktig sten.
Passar för både golv och vägg och fungerar i uppvärmda golvkonstruktioner.
| Artikelnummer | NAM6060 |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 9.6 mm |
| Vikt | 25.6 kg |
| Färg | Mossgrön |
| Mått | 600x600x9,6 mm |
| Kvm/förpackning | 1.07 |
| Plattor/förp. | 3 |
| Vikt/förp. | 21,66 kg |