Artikelnummer: NAG3060
Ekö Grå 30x60
Inspirerad av natursten kombinerar Ekö kalkstenens mineralitet med granitkeramikens hållbarhet. Serien passar lika bra som stora golvplattor i 60x60 som mindre väggplattor i badrum och kök. Resultatet är en tidlös och exklusiv miljö.
Kan användas på både golv och vägg och fungerar smidigt med golvvärme.
| Artikelnummer | NAG3060 |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 9.6 mm |
| Vikt | 22.5 kg |
| Färg | Grå |
| Mått | 300x600x9,6 mm |
| Kvm/förpackning | 1.07 |
| Plattor/förp. | 6 |
| Vikt/förp. | 21.58 |