Artikelnummer: NAL3060
Ekö Ljusgrå 30x60
Denna klinkerserie i granitkeramik är inspirerad av äkta kalksten med rik mineralitet och matt yta. Ekö ger en exklusiv naturstenslook som skapar visuell tyngd i både badrum och öppna köksmiljöer. Ett hållbart alternativ för dig som söker slitstarka plattor med modern känsla.
Kan användas som både golvklinker och väggplattor samt installeras med golvvärme.
| Artikelnummer | NAL3060 |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 9.6 mm |
| Vikt | 22.5 kg |
| Färg | Ljusgrå |
| Mått | 300x600x9,6 mm |
| Kvm/förpackning | 1.07 |
| Plattor/förp. | 6 |
| Vikt/förp. | 21.58 |