Artikelnummer: NADG3060
Ekö Mörkgrå 30x60
Ekö är en modern klinkerserie i granitkeramik med tydlig kalkstenskaraktär. Den mattstrukturerade ytan och de levande skiftningarna ger rummet en naturlig och exklusiv känsla. Ett hållbart val för badrum, kök och entré.
Passar för både golv och vägg och är kompatibel med golvvärme.
| Artikelnummer | NADG3060 |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 9.6 mm |
| Vikt | 22.5 kg |
| Färg | Mörkgrå |
| Mått | 300x600x9,6 mm |
| Kvm/förpackning | 1.07 |
| Plattor/förp. | 6 |
| Vikt/förp. | 21.58 |