Artikelnummer: 61001830
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Perenne
Parqwood Hydro XXL Long Perenne Naturel är ett härdat trägolv i en stav med en tidlös, harmonisk ek-karaktär och en ljus, dämpad och lugnande neutral färgton: en mycket ljus orangevit beige med inslag av blond pärlemor, lin och hasselnöt.
| Artikelnummer | 61001830 |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 8.91 kg |
| Färgens karaktär | Gul |
| Fasningar | 4 |
| Tjocklek | 11,8 mm |
| Kvm/förp | 2.31 |
| Plankor/förp | 5 st |
Kollektion "Berry Alloc Parqwood Hydro"
009149514
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Boreal
009149513
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Cashemire
009149511
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Chêne
009149515
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Calm Linum
009149516
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Linum