Artikelnummer: 61001834
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Linum
Parqwood Hydro XXL Long Linum Naturel är ett härdat trägolv i en stav med en tidlös, harmonisk ekkaraktär och en dämpad, harmonisk och mjuk färgton: ljus vitkalkad beige-halm med inslag av ockra, orange och vanilj.
| Artikelnummer | 61001834 |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 8.91 kg |
| Färgens karaktär | Gul |
| Fasningar | 4 |
| Tjocklek | 11,8 mm |
| Kvm/förp | 2.31 |
| Plankor/förp | 5 st |
Kollektion "Berry Alloc Parqwood Hydro"
009149514
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Boreal
009149513
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Cashemire
009149511
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Chêne
009149515
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Calm Linum
009149512
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Perenne