Artikelnummer: 61001815
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Chêne
Parqwood Hydro XXL Long Chêne Naturel är ett vattentätt härdat trägolv i en stav med en tidlös, harmonisk ek-karaktär och en klar rav-ockragul färgton.
| Artikelnummer | 61001815 |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 8.91 kg |
| Färgens karaktär | Orange |
| Fasningar | 4 |
| Tjocklek | 11,8 mm |
| Kvm/förp | 2.31 |
| Plankor/förp | 5 st |
Kollektion "Berry Alloc Parqwood Hydro"
009149514
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Boreal
009149513
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Cashemire
009149515
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Calm Linum
009149516
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Linum
009149512
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Perenne