Artikelnummer: 61001831
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Cashemire
Parqwood Hydro XXL Long Cashemire Naturel är ett härdat trägolv i en stav med en tidlös, harmonisk ekkaraktär och en dämpad, harmonisk och mjuk färgton i varm brun med kaki-bronsfärgade accenter.
| Artikelnummer | 61001831 |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 8.91 kg |
| Färgens karaktär | Grön, Gul |
| Fasningar | 4 |
| Tjocklek | 11,8 mm |
| Kvm/förp | 2.31 |
| Plankor/förp | 5 st |
Kollektion "Berry Alloc Parqwood Hydro"
009149514
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Boreal
009149511
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Chêne
009149515
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Calm Linum
009149516
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Linum
009149512
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Perenne