Artikelnummer: 61001832
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Boreal
Parqwood Hydro XXL Long Boreal Naturel är ett härdat trägolv i en stav med en tidlös, harmonisk ekkaraktär och en dämpad, silkesmjuk färgton: en mycket ljus vitbeige med inslag av vete, pärlemor, duvgrått och halm.
| Artikelnummer | 61001832 |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 8.91 kg |
| Färgens karaktär | Röd, Gul |
| Fasningar | 4 |
| Tjocklek | 11,8 mm |
| Kvm/förp | 2.31 |
| Plankor/förp | 5 st |
Kollektion "Berry Alloc Parqwood Hydro"
009149513
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Cashemire
009149511
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Chêne
009149515
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Calm Linum
009149516
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Linum
009149512
BerryAlloc Parqwood Hydro XXL Long Oak Naturel Perenne