Gullarp är ett krispigt vitt mattlackat härdat trägolv i ask. En skandinavisk klassiker i en ljust vit nyans som tillsammans med den stilrena Select sorteringen förstärker golvets naturligt avskalade och minimalistiska känsla. Denna klass 33-produkt är extremt slitagetålig och idealisk för livliga utrymmen som hotell, butiker, kontor och kaféer - eller på de ställen i hemmet där golvet behöver klara lite extra. Den mattlackade ytan skyddar mot fläckar och gör golvet lätt att underhålla
| Artikelnummer | 347057 |
| Längd | 2378 mm |
| Bredd | 271 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Vikt | 5.2 kg |
| Träslag | Ask |
| Antal/pkt | 2.8129936471779 |
| m²/förp | 1.8128 |
| Sortering | Select |
| Mönster | 1-Stav |
| m²/pall | 87.0144 |
| Färg | Vit |
| Fasning | 4 sidor |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Färgnyans | Powder White |
Kollektion "Woodura Planks"
BJE310017
Bjelin Bohult 3.0 S
BJE347051
Bjelin Dalby 3.0 XL
BJE310016
Bjelin Dalen 3.0 S
BJE346022
Bjelin Höja 3.0 XL
BJE347061
Bjelin Gantofta 3.0 XL
BJE347114
Bjelin Gantofta 3.0 XXL
BJE347112
Bjelin Gullarp 3.0 XXL
BJE347050
Bjelin Hasslarp 3.0 XL
BJE347102
Bjelin Hasslarp 3.0 XXL
BJE30083
Bjelin Höja 3.0 XXL
BJE30080
Bjelin Kvarnby 3.0 XL
BJE347101
Bjelin Kvarnby 3.0 XXL
BJE346028
Bjelin Tullstorp 3.0 XL
BJE310014
Bjelin Skogen 3.0 S
BJE310015
Bjelin Steninge 3.0 S
BJE346024
Bjelin Viarp 3.0 XL
BJE30084
Bjelin Viarp 3.0 XXL
BJE310018
Bjelin Yxenhult 3.0 S