Artikelnummer: 62001384
BerryAlloc Laminatgolv Original White Oak
Skapa ett bekymmersfritt hem och lägg ett laminatgolv av premiumkvalitet som är mycket reptåligt, lätt att rengöra och som garanterat håller en livstid.
| Artikelnummer | 62001384 |
| Längd | 1207 mm |
| Bredd | 198 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Vikt | 8.73 kg |
| Slitage kommersiellt | 34 |
| Halksäkerhet | DS |
| Antal plankor eller plattor per paket | 8 |
| m2 per paket | 1,9119 |
| Imitation | Trä |
| Slitage hemmiljö | 23 |
| Baksida | Spantex, plastimpregnerat (PE) stabiliseringsskikt |
| Brandklass | Bfl–s1 |
| Vikt per paket (kg) | 16,7 |
| Statisk elektricitet | < 2,0 (antistatisk) Astatic – klass 2 |
| Färg | Brun |
Kollektion "Original"
008063506
BerryAlloc Laminatgolv Original Comfort Blackstone
008063498
BerryAlloc Laminatgolv Original Comfort Butterscotch
008063497
BerryAlloc Laminatgolv Original Dune Oak
006906610
BerryAlloc Laminatgolv Original Bond Oak
006906599
BerryAlloc Laminatgolv Original Canyon Light Oak
006906602
BerryAlloc Laminatgolv Original Chicago Elm
007678466
BerryAlloc Laminatgolv Original Copenhagen
006906592
BerryAlloc Laminatgolv Original Elegant Natural Oak
006906631
BerryAlloc Laminatgolv Original Hasta La Vista
006906626
BerryAlloc Laminatgolv Original Jacinta Oak
006906597
BerryAlloc Laminatgolv Original Light Oak Shipde
006906622
BerryAlloc Laminatgolv Original Mimosa Ash
006906618
BerryAlloc Laminatgolv Original Natural Oak
006906616
BerryAlloc Laminatgolv Original Smoked Oak
006906620
BerryAlloc Laminatgolv Original Teak Shipdeck
006906623
BerryAlloc Laminatgolv Original White Oak Shipdeck
006906621
BerryAlloc Laminatgolv Original White Oiled Ash
006906595
BerryAlloc Laminatgolv Original White Pine