Artikelnummer: 201852
Tebo Golvbrunnssil Malmö Lux Svart
Elegant matt svart pulverlackerad golvbrunnssil av rostfritt stål typ AISI 430. Godstjocklek ram: 1 mm. Godstjocklek sil: 2 mm. Ej syrafast.
| Artikelnummer | 201852 |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 4 mm |
| Vikt | 0.67 kg |
| Färg | Svart |
| Godstjocklek | 2 mm |
| Kapacitet | 0,6 L/sek |
| Ståltyp | AISI 430, rostfritt |
| Yta | Pulverlackerad |
| BVB | Ja |
| Spark Vision | Ja |
Kollektion "Tebo Golvbrunnssil"
007155248
Tebo Golvbrunnssil London Lux Svart
008010738
Tebo Golvbrunnssil Milano Lux Mässing
007155250
Tebo Golvbrunnssil Stockholm Lux Svart m/u
008193195
Tebo Golvbrunnssil Tile In Frame 200 Svart
008193194
Tebo Golvbrunnssil Tile In Frame 200 Borstad syrafast
008842993
Tebo Golvbrunnssil Tile In Frame 200 Mörk Granit
009082440
Tebo Golvbrunnssil Tile In Frame 147 Granit
009082441
Tebo Golvbrunnssil Tile In Frame 147 Mörk Granit
008843002
Tebo Golvbrunnssil Tile In Frame 200 Sandsten
009093649
Tebo Golvbrunnssil Tile In Frame 147 Sandsten