Artikelnummer: 21142215
Tarkett Iq Granit 2 mm 215 Dark Concrete
iQ Granit är slitstarkt, flexibelt och lätt att lägga. Kollektionen har förnyats med en uppdaterad mönsterbild där den klassiska paletten har lättats upp.
| Artikelnummer | 21142215 |
| Bredd | 2000 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 3.1 kg |
| Tjocklek slitskikt (mm) | 0 |
| Produkttyp: | Golvmaterial - Halvhårda golv - Homogen PVC |
| Bindemedelsinnehåll: | Type I |
| Klassificering för kommersiell miljö: | 34 Mycket hög |
| Klassificering för industrimiljö: | 43 Hög |
| Ytbehandling: | iQ PUR |