Artikelnummer: 21142194
Tarkett Iq Granit 2Mm 194 Black Grey
iQ Granit är slitstarkt, flexibelt och lätt att lägga. Kollektionen har förnyats med en uppdaterad mönsterbild där den klassiska paletten har lättats upp.
| Artikelnummer | 21142194 |
| Bredd | 2000 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 3.1 kg |
| Tjocklek slitskikt (mm) | 0 |
| Produkttyp: | Golvmaterial - Halvhårda golv - Homogen PVC |
| Bindemedelsinnehåll: | Type I |
| Klassificering för kommersiell miljö: | 34 Mycket hög |
| Klassificering för industrimiljö: | 43 Hög |
| Ytbehandling: | iQ PUR |