Artikelnummer: 27013049
Tarkett Iconik Texstyle 4m Ancares Herring.grey
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 27013049 |
| Längd | 25000 mm |
| Bredd | 4000 mm |
| Höjd | 2.8 mm |
| Vikt | 1.73 kg |
| Golvvärme | Ja (max 27°C) |
| Ytbehandling | X-treme |
| Färg | Brun |
| m2 per paket | 100 |
| Totalvikt | 1760 g/m² |
| Tjocklek slitskikt (mm) | 0.35 |
| Slitage hemmiljö | 23 |
| Slitage industrimiljö | 41 |
| Baksida | Textil |
| Halkmotstånd | R10 |
| Våtrumsgodkänt | 0 |
| Brandklass | Cfl-s1 |
| Material | Golvbeläggning av skummad PVC (ISO 26986) |
Kollektion "Iconik Texstyle"
008564289
Tarkett Iconik Texstyle Skane Herringbone Natural 2 m
008564287
Tarkett Iconik Texstyle Natural 3 m
007523824
Tarkett Iconik Texstyle 2m Ancares Hb Limed
007523825
Tarkett Iconik Texstyle 2m Ancares Herring.grey
006626801
Tarkett Iconik Texstyle 2m Apunaraoak Grey
005989979
Tarkett Iconik Texstyle 2m Authentic Chocolate
005046142
Tarkett Iconik Texstyle 2m Catera Middlegrey
007523820
Tarkett Iconik Texstyle 2m Fumed Oak Dark Beige
007523823
Tarkett Iconik Texstyle 2m Fumed Oak Lt. Brown
007523822
Tarkett Iconik Texstyle 2m Fumed Oak Md. Brown
007523821
Tarkett Iconik Texstyle 2m Fumed Oak Soft Beige
005989977
Tarkett Iconik Texstyle 2m Gea Light Grey
006626653
Tarkett Iconik Texstyle 2m Kiruma Grey
008493004
Tarkett Iconik Texstyle Legacy Oak Light Grey 2 m
007523827
Tarkett Iconik Texstyle 2m Meton Warm Grey
006626802
Tarkett Iconik Texstyle 2m Oak Natural
008493051
Tarkett Iconik Texstyle Pietra Sacra Light Grey 2 m
006626800
Tarkett Iconik Texstyle 2m Prestige Oak Smoke
007523813
Tarkett Iconik Texstyle 3m Ancares Hb Limed
007523814
Tarkett Iconik Texstyle 3m Ancares Herring.grey
006626794
Tarkett Iconik Texstyle 3m Apunaraoak Grey
006626795
Tarkett Iconik Texstyle 3m Apunaraoak Natural
005989972
Tarkett Iconik Texstyle 3m Authentic Chocolate
005046131
Tarkett Iconik Texstyle 3m Catera Middlegrey
007523809
Tarkett Iconik Texstyle 3m Fumed Oak Dark Beige
007523812
Tarkett Iconik Texstyle 3m Fumed Oak Lt. Brown
007523811
Tarkett Iconik Texstyle 3m Fumed Oak Md. Brown
007523810
Tarkett Iconik Texstyle 3m Fumed Oak Soft Beige
005990113
Tarkett Iconik Texstyle 3m Gea Grey
005989970
Tarkett Iconik Texstyle 3m Gea Light Grey
006626698
Tarkett Iconik Texstyle 3m Kiruma Grey
008493003
Tarkett Iconik Texstyle Legacy Oak Light Grey 3 m
007523819
Tarkett Iconik Texstyle 3m Meton Anthracite
007523816
Tarkett Iconik Texstyle 3m Meton Warm Grey
008493031
Tarkett Iconik Texstyle Pietra Sacra Light Grey 3 m
006626793
Tarkett Iconik Texstyle 3m Prestige Oak Smoke
006626787
Tarkett Iconik Texstyle 4m Apunaraoak Grey
006626788
Tarkett Iconik Texstyle 4m Apunaraoak Natural
005046157
Tarkett Iconik Texstyle 4m Arcadia Middle Grey
005989965
Tarkett Iconik Texstyle 4m Authentic Chocolate
005046120
Tarkett Iconik Texstyle 4m Catera Middlegrey
007523798
Tarkett Iconik Texstyle 4m Fumed Oak Dark Beige
007523801
Tarkett Iconik Texstyle 4m Fumed Oak Lt. Brown
007523800
Tarkett Iconik Texstyle 4m Fumed Oak Md. Brown
007523799
Tarkett Iconik Texstyle 4m Fumed Oak Soft Beige
005990111
Tarkett Iconik Texstyle 4m Gea Grey
005989963
Tarkett Iconik Texstyle 4m Gea Light Grey
006626687
Tarkett Iconik Texstyle 4m Kiruma Grey
008493002
Tarkett Iconik Texstyle Legacy Oak Light Grey 4 m
007523808
Tarkett Iconik Texstyle 4m Meton Anthracite
007523805
Tarkett Iconik Texstyle 4m Meton Warm Grey
008493008
Tarkett Iconik Texstyle Pietra Sacra Light Grey 4 m
006626786
Tarkett Iconik Texstyle 4m Prestige Oak Smoke
TA240008022
Tarkett Iconik Texstyle - Skane Herringbone Natural 2