Artikelnummer: 710143
Kährs Tuplex
Kährs Tuplex 33 M2/rulle
| Artikelnummer | 710143 |
| Längd | 30000 mm |
| Bredd | 1100 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Vikt | 4.95 kg |
| Volym | 33m² |
| Vikt | 5,016 |
| Antal/pkt | 24 |
| Enhet | rle |
| Byggvarubedömd | Nej |
| Sunda Hus | Ja |
| Basta | Ja |
| Eankod | 6420610991026 |