Artikelnummer: 710184
Kährs Golvmellanlägg 2 Mm
Kährs Golvmellanlägg 2 mm 60 M2/rulle
| Artikelnummer | 710184 |
| Längd | 50000 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 3.6 kg |
| Volym | 60m² |
| Vikt | 0,066 |
| Antal/pkt | 12 |
| Enhet | rle |
| Byggvarubedömd | Nej |
| Sunda Hus | Nej |
| Basta | Nej |
| Eankod | 7393969236850 |