Artikelnummer: 31429
ARDEX AF 830, 10 kg
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 31429 |
| Vikt | 10.05 kg |
| Lagring | De oöppnade originalförpackningarna kan förvaras svalt menfrostfritt i ca 12 månader.Öppnade förpackningar skatillslutas väl. |
| Antal per förpackning | 1 st |
| Materialåtgång | 70 – 150 g/kvm |
| Monteringstid | x 10 min y 30-60 min. |
| Gångbar | Omedelbart efter limning |
| Härdningstid | Ej relevant |
| Förp. | 10 kg |
| Antal per pall | 40 st |
| BVB | Ja |
| Sunda Hus | Ja |
| Basta | Ja |
| Svanen HPP | Ja |
Kollektion "Lim för mjuka golv"
006613027
ARDEX AF 145, 12 kg
006613024
ARDEX AF 180, 12 kg
006613028
ARDEX AF 270, 14 kg
008010864
ARDEX AF 635, 1 kg
BS30619630
Bostik STIX A500 Eu404 10L/P44
BS30619395
Bostik STIX A510 Eu404 PP10L/P44
BS30619396
Bostik STIX A555 Eu404 PP10L/P44
BS30620221
Bostik STIX A800 PREM Eu404 12kg (10liter)/P44
BS30619434
Bostik STIX P956 2K Eu404 8 kg/P36
SIK537732
Casco Lin Plus lim 10 lit
SIK738153
Casco Proff GP Plus lim 10 lit
SIK557845
Casco Proff Extra LE lim 10 lit
006770
Uzin KE 2000 S 14 kg
006771
Uzin KE 2000 S 6 kg
014162
Uzin KE 2000 SL 14 kg
06447
UZIN KE 603
012248
UZIN KE 68
074906
UZIN LE 43
017334
UZIN UZ 57