Artikelnummer: 7261
KGC Verktyg trissa, sigma
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 7261 |
| Längd | 115 mm |
| Bredd | 61 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Färg | 0,008 |
| Storlek | Nej |
| Arbetsbredd | 1 |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | st |
| Batterityp | 7392150072611 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 7261 |
| Längd | 115 mm |
| Bredd | 61 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Färg | 0,008 |
| Storlek | Nej |
| Arbetsbredd | 1 |
| Spänning | 1 |
| Spänning LXT | st |
| Batterityp | 7392150072611 |