Artikelnummer: 3271230
Duri trappnos silver 3000x70x40 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 3271230 |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 0.17 kg |
| Typ av list | Trappnos |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Vikt | 0,533 |
| Antal/pkt | 30 |
| Enhet | m |
| Byggvarubedömd | Ja |
| Eankod | 7391719327308 |