Artikelnummer: 3111527-OB
Duri trappnos svart 2700x42x21 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 3111527-OB |
| Längd | 2700 mm |
| Bredd | 42 mm |
| Höjd | 21 mm |
| Vikt | 0.11 kg |
| Typ av list | Trappnos |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| Vikt | 0,31 |
| Antal/pkt | 40,5 |
| Enhet | m |
| Byggvarubedömd | Ja |
| Eankod | 7391719419379 |