Artikelnummer: 3341230
Duri trappnos silver 3000x35x5,5 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 3341230 |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 35 mm |
| Höjd | 5.5 mm |
| Vikt | 0.09 kg |
| Typ av list | Trappnos |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Vikt | 0,27 |
| Antal/pkt | 45 |
| Enhet | m |
| Eankod | 7391719334306 |