Artikelnummer: 8790315
Tarkett Tarkofoam Ii
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 8790315 |
| Längd | 70000 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Volym | 70m² |
| Enhet | rle |
| Eankod | 7392662086939 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 8790315 |
| Längd | 70000 mm |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 2 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Volym | 70m² |
| Enhet | rle |
| Eankod | 7392662086939 |