Artikelnummer: 63047
Duri svetsmunstycke polyolefin 5 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 63047 |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,05 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391719630477 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 63047 |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,05 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391719630477 |