Tillbehör
/
Plattsättningsverktyg
/
Trä & laminatverktyg
/
Mur-, puts- & betongverktyg
/
Övriga verktyg
/
Handverktyg
/
Tillbehör
Artikelnummer: 6912050
Tebo Byggtillbehör stålspackel engelsk 50 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 6912050 |
| Längd | 15 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Vikt | 0.06 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,06 |
| Antal/pkt | 10 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391142120507 |