Tillbehör
/
Plattsättningsverktyg
/
Trä & laminatverktyg
/
Mur-, puts- & betongverktyg
/
Övriga verktyg
/
Handverktyg
/
Tillbehör
Artikelnummer: 211300
Tebo Byggtillbehör sprayflaska 360º
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 211300 |
| Längd | 75 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Vikt | 0.09 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,092 |
| Antal/pkt | 32 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7391142113004 |