Artikelnummer: 962015
Tebo Spolknapp dold, Clanea Pureplate S
Spolknapp för inbyggda toaletter. Speciellt designade för att monteras helt dolt bakom kakel. Integreras i väggen och skapar ett stilrent, modernt och sömlöst helhetsintryck. Tillverkad av glasfiberförstärkt ABS-plast (ABS-GF10). Kompatibel med vägghängda WC-fixturer från Geberit och TECE som byggs ut från väggen. För plattjocklek 6-12 mm.
Spolknapp PurePlate levereras inkl:
- 1 st Skärmall
- 1 st Diamantklinga 45 mm, håldiameter 5,8 mm
- 1 st Distansfäste diamantklinga
- 20 st Diamantborr/-fräs, två storlekar (10 st/storlek)
- 1 st Polerpadshållare 2" M6-gänga
- 1 st Distansfäste polerpadshållare
- 1 st Polerpad 2" #60
- 1 st Polerpad 2" #200
- 1 st Diamantslipkloss #300
- 1 st Rengöringsduk
- 2 st Infästning Geberit
- 2 st Infästning TECE
- 1 st Insexnyckel
- 1 st Krok
| Artikelnummer | 962015 |
| Bredd | 222 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Vikt | 0.65 kg |
| Bredd | 222 |
| Höjd | 142 |
| Material | Glasfiberförstärkt ABS-plast (ABS-GF10) |
| För plattjocklek | 6-12 mm |