Artikelnummer: 62604
Duri spårkniv snigeln
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 62604 |
| Längd | 55 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0.34 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,34 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 4020908048177 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 62604 |
| Längd | 55 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0.34 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,34 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 4020908048177 |