Artikelnummer: 1002548
Tebo Byggtillbehör sopset robust
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 1002548 |
| Längd | 320 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 1020 mm |
| Vikt | 0.65 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,63 |
| Antal/pkt | 10 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7392460025482 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 1002548 |
| Längd | 320 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 1020 mm |
| Vikt | 0.65 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,63 |
| Antal/pkt | 10 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7392460025482 |