Artikelnummer: 59065
Duri slangbelysning led 120w ip65 10m varmvit
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 59065 |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 270 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Antal | 1 |
| Vikt | 1,85 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7072789008839 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 59065 |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 270 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Antal | 1 |
| Vikt | 1,85 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 7072789008839 |