Artikelnummer: 501230
Duri skruv tft 3,0 x 30 torx förzinkad 3x30x3 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 501230 |
| Längd | 3 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 3 mm |
| Vikt | 0.5 kg |
| Färg | Förzinkad |
| Material | Stål |
| Antal | 1 |
| Volym | 400st |
| Vikt | 0,5 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | frp |
| Eankod | 7391719554643 |