Artikelnummer: 1090827
Duri skarvlist mässing 2700x60x7 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 1090827 |
| Längd | 2700 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Vikt | 0.53 kg |
| Typ av list | Skarvlist |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| Vikt | 1,455 |
| Antal/pkt | 16,2 |
| Enhet | m |
| Byggvarubedömd | Ja |
| Eankod | 7391719109829 |