Artikelnummer: DAR66877
Rako Core Outdoor beige, 60x60 cm
För utomhusmiljöer erbjuder vi CORE OUTDOOR-plattor. CORE kombinerar ett naturtroget utseende med funktionella egenskaper anpassade för moderna bygg- och utemiljöer.
| Artikelnummer | DAR66877 |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 45 kg |
| Färg | Beige |
| Yta | Matt |
| Halkskydd | R11 |
| Kvm/förp | 0,72 |
| Kvm/pall | 21,6 |
| Exakta mått | 589x589 mm |