Artikelnummer: 500020
Duri plugg 4 x 20 nylon grå 95x130x80 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 500020 |
| Längd | 95 mm |
| Bredd | 130 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 0.5 kg |
| Färg | Grå |
| Material | PVC |
| Antal | 1 |
| Volym | 400st |
| Vikt | 0,5 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | frp |
| Eankod | 7391719683817 |