Artikelnummer: 403105
Isola platon multi 2.05 x 20 m
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 403105 |
| Längd | 345 mm |
| Bredd | 345 mm |
| Höjd | 2050 mm |
| Vikt | 0.54 kg |
| Färg | Blå |
| Material | PP-Plast |
| Vikt | 22,14 |
| Antal/pkt | 12 rull |
| Enhet | rle |
| Byggvarubedömd | Accepteras |
| Sunda Hus | B |
| Basta | Basta |
| Eankod | 7057754031050 |