Artikelnummer: 153N19EK0NKW240
Kährs parkett Ek Taranto 3-stav mattlack vit
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 153N19EK0NKW240 |
| Längd | 2423 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Vikt | 8 kg |
| Ytbehandling | mattlack |
| BVB | Ja |
| Sunda Hus | Ja |
| Basta | Ja |
| Svanen HPP | Ja |
| Färg | Vit |
| Golvvärme | Ja |
| antal/pkt | 6 |
| m²/pkt | 2.91 |
| Tjocklek slitskikt (mm) | 3.5 |
| Baksida | Fur/granlameller |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 3-stav |
| Brandklass | Dfl-s1 |