Tillbehör
/
Plattsättningsverktyg
/
Trä & laminatverktyg
/
Mur-, puts- & betongverktyg
/
Övriga verktyg
/
Handverktyg
/
Tillbehör
Artikelnummer: 881140
Tebo Byggtillbehör nivåmarkör 105 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 881140 |
| Längd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Vikt | 5.85 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 5,778 |
| Antal/pkt | 2 |
| Enhet | frp |
| Eankod | 7391142811405 |
| Volym | 800st |