Artikelnummer: 2351230
Duri nivålist silver 3000x70x22 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 2351230 |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Vikt | 0.29 kg |
| Typ av list | Nivålist |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Vikt | 0,88 |
| Antal/pkt | 30 |
| Enhet | m |
| Eankod | 7391719235238 |