Artikelnummer: 2321230
Duri nivålist silver 3000x60x17 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 2321230 |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Vikt | 0.24 kg |
| Typ av list | Nivålist |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Vikt | 0,74 |
| Antal/pkt | 30 |
| Enhet | m |
| Eankod | 7391719232237 |