Artikelnummer: 2311230
Duri nivålist silver 3000x50x12 mm
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 2311230 |
| Längd | 3000 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 0.19 kg |
| Typ av list | Nivålist |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Vikt | 0,586 |
| Antal/pkt | 30 |
| Enhet | m |
| Eankod | 7391719231230 |