Artikelnummer: 62132
Duri månkniv pro
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 62132 |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 0.19 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,19 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 4015878004285 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 62132 |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 0.19 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,19 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 4015878004285 |