Artikelnummer: 411583
Isola luftdon plåt mek.vent. platon
Anpassat öppningsbart luftintagsdon med dammfilter som säkerställer funktionen i Mekaniskt ventilerade Platongolv.
Platon Luftdon levereras komplett med
öppningsbart filtergaller, dammfilter samt ett tillpassat
luftspaltsbildande högt Uppvik i samma material som
Platonmattan. Dammfiltret kan rengöras i ljummet vatten och därefter återmonteras.
| Artikelnummer | 411583 |
| Längd | 95 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Vikt | 0.2 kg |
| Färg | Vit |
| Material | Plåt |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,2 |
| Antal/pkt | 1 st |
| Enhet | st |
| Byggvarubedömd | Ej bedömd |
| Sunda Hus | Ej bedömd |
| Basta | Ej registrerad |
| Eankod | 7057754115835 |