Artikelnummer: 411584
Isola luftdon plast mek.vent. platon
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 411584 |
| Längd | 95 mm |
| Bredd | 170 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Vikt | 0.13 kg |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,13 |
| Antal/pkt | 1 st |
| Enhet | st |
| Byggvarubedömd | Ej bedömd |
| Sunda Hus | Ej bedömd |
| Basta | Ej registrerad |
| Eankod | 7057754115842 |