Artikelnummer: 62002482
BerryAlloc Laminatgolv Ocean V4, Gyant Warm Natural
- Plankstorlek: 1288 x 190 x 8 mm
- 4 fasningar
- DuoLoc låssystem
| Artikelnummer | 62002482 |
| Längd | 1288 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Vikt | 7.13 kg |
| Antal/förp | 9 skivor |
| Kvm/förp | 2.2 |
| Mått | 190x1288x8 mm |
| Låssystem | Duoloc |
| Fasningar | 4 |
| Brandklassning | Cfl-S1 |