Artikelnummer: 1779GP0001
Konstgräs Jack Grön
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 1779GP0001 |
| Bredd | 4000 mm |
| Vikt | 1.987 kg |
| Tillverkare | Vebe |
| Färg | Grön |
| Användningsområde | Utomhus, Balkong |
| Total vikt | 960 gr/m² |
| Total höjd | 8,0 mm |
| Fiberkompostition | 50% PP / 50% PES |
| Ytaspekt | Velour |
| Tillverkningsprocess | Nålfilt |
| Vattentålig | Ja |