Artikelnummer: 62048
Duri kniv mozart s2
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 62048 |
| Längd | 30 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Vikt | 0.1 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,1 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 4250099999419 |
Ingen beskrivning tillgänglig.
| Artikelnummer | 62048 |
| Längd | 30 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Vikt | 0.1 kg |
| Antal | 1 |
| Vikt | 0,1 |
| Antal/pkt | 1 |
| Enhet | st |
| Eankod | 4250099999419 |